Podpora

Tento web byl v podstatě vystavěn kolem mého blogu. První blog jsem začal psát během Cesty za východem slunce. Od té doby se sdílení situací, které mi život den za dnem přihrával do cesty, stalo nedílnou součástí každé výpravy, kterou jsem podnikl. Focení a dokumentování dodalo mému cestování nový rozměr. S pobytem v přírodě přímo souvisí i vybavení k němu určené. Proto se neváhám podělit o zkušenosti či vlastní řešení cestovních záludností, se kterými jsem se setkal. Moc dobře totiž vím, jak dlouhá i trnitá cesta k nim často vede. Doufám, že obsah poskytuje užitečný zdroj informací a inspirace pro každého, kdo se zajímá o cestování, především na kole.Pokud se vám líbí mé fotky, nebo rádi čtete příběhy z cest a chtěli byste tvorbu blogu podpořit, můžete to udělat právě zde. Stačí kliknout na tlačítko DONATE a vyplnit formulář. Pokud nechcete použít služby PayPal a přesto byste chtěli mé snažení finančně podpořit, můžete převodem na účet 2558246113/0800. Jsem vděčný za každou podporu, včetně té mentální.

 

 

Prakticky každý příspěvek, který jste četli, vznikl u hrnku kávy. Ať už v teple domova, nebo po cestě ve stanu. Chcete mi dopřát espresso jako povzbuzení ke psaní, či zpříjemnit život na cestě? Tam může pomoc i nějaký díl na kolo. Napadlo mě pár věcí, které na každé cestě příjdou vhod..

Espresso...50

Náhradní duše...100

Luxusní oběd (pizza, pivo)...200

Levné ubytování...300

Luxusní ubytování (teplá sprcha)...600

Náhradní plášť...1200

 

Bez ohledu na to, jestli jste se mě rozhodli podpořit, nebo ne, neváhejte se na mě obrátit s dotazem ohledně cestování a kol. Obzvlášť pokud vám to pomůže k vaší vlastní cestě.

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net