Swift Campout 2017

Bikepackingová komunita má jeden celosvětový svátek a tím je Swift Campout. Letos se konal již třetí ročník této události. Na oslavu letního slunovratu vyrážejí tisíce bikepackerů s celého světa ven ze svých domovů, aby si užily jízdu s přáteli a večerní táboření v přírodě. 

 Ani já jsem si nemohl nechat ujít tento vyjímečný víkend a vyrazili s kamarády na jedno z oblíbených tábořišť. Původní plán, že celá parta vyjede najednou, nakonec neklapl. Na místo určení jsem se tak rozjel sám s tím, že na cestu  mám celý den a po dlouhé době alespoň najedu pár desítek kilometrů. Vzhledem k tomu, že výplety na nové kolo jaksi nedorazily, jsem s nostalgickou radostí osedlal mé Surly ECR a zamířil na domluvené místo setkání. 
Swift Campout vnímám jako oslavu. Pohoda a zábava jsou na prvním místě. Díky tomu také vznikly fotografie, které vám ukáží Swift Campout mýma očima. Užít si skvělou jízdu a večerní táborák s kamarády navíc s vědomím, že po celém světě dělají stejně nadšení lidé úplně to samé, byl fantastický zážitek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net